İçeriğe geç

Seni Hayatımca Sevdim / Tanju Okan (1972)

Biliyordum her şeyin bir sonu olduğunu
Anlatma ne olur biliyorum zorluğunu
Öylesine çok alışmıştım sana ben
İnanmıyorum terk edip beni gideceğine
Seni hayatımca sevdim
Sana taptım sana delirdim
Gitme ne olur ne olur gitme bırakıp beni

Her şey boş ve lüzumsuz artık
Sana söyleyecek bir şeyim kalmadı aşk üzerine
Belki zamanla unuturum her şeyi
Gülüşünü kokunu saçlarının rengini
Seni hayatımca sevdim
Sana taptım sana delirdim
Gitme ne olur ne olur gitme bırakıp beni

Sevgilim biliyordum her şeyin bir sonu olduğunu
Anlatma ne olur biliyorum zorluğunu
Belki zamanla unuturum her şeyi
Gülüşünü kokunu saçlarının rengini
Seni hayatımca sevdim
Sana taptım sana delirdim
Gitme ne olur ne olur gitme bırakıp beni

Söz: Esin Engin
Müzik: My Boy – Richard Harris (Orijinal Şarkı)

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir